Warunki dostawy

Dostawa odbywa się za pośrednictwem firm kurierskich:

DHL – paczki; JASFBG, DHL - palety (przedmioty gabarytowe np. kilka zlewozmywaków).

Paczki dostarczane są od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 do 16 - 18.00, późniejsze godziny doręczenia trzeba uzgadniać indywidualnie z firmą przewozową. Nie ma możliwości ustalania indywidualnych godzin dostawy (np. po 16h lub w godz. 14-15).

Kupując wiele przedmiotów na naszych aukcjach koszt takiej przesyłki uzgadniamy indywidualnie. Przed kupnem prosimy o kontakt w tej sprawie."Kurier" wydaje przedmiot po podpisaniu odbioru przez kupującego. Nie ma możliwości wcześniejszego sprawdzenia przedmiotu.

Po odebraniu przesyłki zalecamy sprawdzenie przesyłki przy kurierze. W przypadku stwierdzenia uszkodzeń, lub braków zaleca się spisanie z pracownikiem firmy kurierskiej protokół szkody, który będzie zawierał: datę, godzinę doręczenia oraz opis uszkodzeń lub braków. Protokół należy przesłać niezwłocznie na maila: 123zlewy@wp.pl

Czas realizacji zamówienia jest zależny od momentu, w którym zostanie zaksięgowana pełna płatność za zamówienie na naszym koncie w Hexa Bank lub po potwierdzeniu mailowym przez system Przelewy24 o dokonaniu nowej wpłaty .W przypadku zamówień za pobraniem czas realizacji zależy od momentu zatwierdzenia zamówienia przez Administratora sklepu. Ok. 93% produktów, dociera do klienta w ciągu 48 godzin od momentu dostarczenia go na magazyn nadający firmy kurierskiej, (następnego lub drugiego dnia roboczego powinien być u klienta).